Pošte za prijem pošiljaka Danas za sutra R-T

Lokacije pošta možete pronaći na sajtu posta.rs.


Red. br. Pošt.
broj
Pošta Adresa Radno vreme
radni dan subota
1 12254 Rabrovo Žanke Stokić 10
7:30 - 13:30
8:00 - 11:00
2 34210 Rača Kragujevačka Karađorđeva 26
8:00 - 15:25
7:00 - 13:45
3 15321 Radalj Nikole Tesle bb
8:00 - 13:00
 
4 11311 Radinac Smederevska 5
7:30 - 14:30
 
5 19334 Radujevac Šesnaeste srpske brigade
pon, sre, pet
7:00 - 8:45
 
6 19314 Rajac Karađorđeva
uto, čet
8:00 - 10:00
 
7 35221 Rakitovo Dragana Simionovića 1
7:00 - 10:00
 
8 21299 Rakovac Mite Belića 4
8:00 - 14:00
 
9 11233 Ralja Bate Mirkovića 1
8:00 - 14:00
8:00 - 12:00
10 38267 Ranilug Ranilug bb
7:00 - 11:00
 
11 12304 Ranovac Rečna dolina 1
8:00 - 13:00
 
12 12315 Rašanac Požarevačka 2
8:00 - 14:00
 
13 35206 Raševica-UP Banovinski put 67
7:00 - 13:00
 
14 36350 Raška 1 Nemanjina 15
7:00 - 15:30
8:00 - 14:00
15 36352 Raška 2 Igora Nikića 12
8:00 - 16:00
 
16 36212 Ratina Ratinski solunci 8
8:00 - 13:30
 
17 25253 Ratkovo Ratka Pavlovića 7
8:00 - 14:00
 
18 21471 Ravno Selo Sedmog jula 10a
8:00 - 13:30
 
19 16252 Razgojna Razgojna bb
7:00 - 13:00
 
20 37215 Ražanj Mihajla Vujića 2
7:00 - 12:30
8:00 - 11:30
21 35260 Rekovac Kralja Petra Prvog 109
7:00 - 14:00
 
22 35237 Resavica Šesti avgust 11
8:00 - 12:30
 
23 19214 Rgotina Svetosavska
7:00 - 7:45
 
24 35220 Ribare Cara Dušana 141
7:00 - 14:00
 
25 15310 Ribari Drinska 2
8:00 - 13:00
 
26 36309 Ribariće Ribariće 89
8:00 - 15:00
 
27 37205 Ribarska Banja Ribarska Banja bb
8:00 - 12:30
 
28 36211 Ribnica-UP Prvomajska 21
7:00 - 13:30
 
29 25280 Riđica Svetog Save 59
8:00 - 13:15
 
30 11232 Ripanj 1 Erčanska 1
8:00 - 16:00
8:00 - 13:00
31 11234 Ripanj 3 (Privremeno zatvorena) Put za koloniju 59/1
8:00 - 14:00
 
32 11353 Ritopek Karađorđeva 17
8:00 - 14:30
 
33 19318 Rogljevo Rumene Milošević
pon, sre, pet
8:00 - 8:45
 
34 19257 Rudna glava Rudna glava
7:00 - 13:00
 
35 11566 Rudovci Rudarska 1
8:00 - 14:00
 
36 22402 Ruma Vašarište bb
7:30 - 14:00
 
37 22401 Ruma Ive Lole Ribara 999
7:00 - 12:30
 
38 22403 Ruma Laze Kostića L4/1
7:00 - 14:00
 
39 22400 Ruma JNA 155
8:00 - 17:30
8:00 - 14:00
40 21201 Rumenka Arsenija Čarnojevića 26
8:00 - 19:00
8:00 - 14:00
41 25233 Ruski Krstur Maršala Tita 80
8:00 - 13:45
8:00 - 12:45
42 23314 Rusko Selo Bratstva i jedinstva 121
7:00 - 13:00
 
43 11194 Rušanj Oslobođenja 27a
8:00 - 17:00
8:00 - 14:00
44 23324 Sajan Velika 92
7:00 - 11:30
 
45 26206 Sakule Partizanska 5
7:00 - 14:00
 
46 19224 Salaš Salaš bb
7:00 - 7:20
7:00 - 7:20
47 36202 Samaila Svetog Pantelejmona 10
8:00 - 8:30
 
48 23331 Sanad (UP) Maršala Tita 55
7:00 - 11:30
 
49 11315 Saraoci Kralja Aleksandra 140
8:00 - 15:00
 
50 21467 Savino Selo Maršala Tita 33
8:00 - 14:00
 
51 23240 Sečanj Vožda Karađorđa 73
8:00 - 13:30
8:00 - 10:30
52 35211 Sedlare Resavska 40
7:30 - 11:30
 
53 26203 Sefkerin Oslobođenja 10
7:00 - 14:00
 
54 21425 Selenča Maršala Tita 124
8:00 - 14:00
 
55 11407 Selevac Druga bb
8:00 - 15:00
 
56 24400 Senta Poštanska 2
7:00 - 15:30
7:00 - 11:00
57 35233 Senje Karađorđeva 2
8:00 - 11:00
 
58 35234 Senjski rudnik-UP Senjski rudnik bb
7:00 - 10:00
 
59 31205 Sevojno Bore Stankovića 1
8:00 - 15:45
8:00 - 15:00
60 18311 Sićevo Dragoslava Šekularca 1
uto, čet
7:00 - 10:00
 
61 35256 Sikirica Branka Krsmanovića 78
8:00 - 11:00
 
62 19225 Sikole Vuka Karadžića
pon, sre, pet
8:00 - 10:00
 
63 21433 Silbaš Braće Novakov 10
8:00 - 14:00
 
64 19326 Sip Maršala Tita
pon, sre, pet
7:00 - 9:15
 
65 36208 Sirča Banjska 10
8:00 - 12:00
 
66 21214 Sirig Novosadska 32
8:00 - 14:00
 
67 25223 Sivac Maršala Tita 163
8:00 - 14:30
8:00 - 13:30
68 36310 Sjenica Milorada Jovanovića 11
7:30 - 13:00
8:00 - 12:30
69 11509 Skela Stanislava Jovanovića 2
8:00 - 14:00
 
70 26228 Skorenovac JNA 50
7:00 - 14:00
 
71 11215 Slanci Maršala Tita 50
8:00 - 14:30
 
72 14245 Slavkovica Slavkovica 1
8:00 - 11:00
 
73 14223 Slovac Slovac 1
8:00 - 14:00
 
74 11300 Smederevo Karađorđeva 10
7:00 - 18:00
7:00 - 14:00
75 11303 Smederevo 3 Proleterska 14
7:00 - 18:00
8:00 - 14:00
76 11304 Smederevo 4 Dositeja Obradovića 78
7:30 - 15:00
 
77 11305 Smederevo 5 Kralja Petra Prvog 14
7:30 - 15:30
 
78 11330 Smederevo 6 Petrijevska 20
8:00 - 16:00
8:00 - 13:00
79 11420 Smederevska Palanka Prvi Srpski ustanak 25
7:00 - 17:00
8:00 - 13:00
80 11421 Smederevska Palanka 3 Palanačke čete 50
8:00 - 16:00
 
81 18323 Smilovci Smilovci 156
uto, čet
8:00 - 11:00
 
82 12312 Smoljinac Maršala Tita 3
8:00 - 14:00
 
83 38217 Sočanica Braća Radovanović bb
7:00 - 14:30
 
84 18230 Sokobanja Dvadesetsedmog marta 21
8:00 - 17:00
8:00 - 13:00
85 25101 Sombor Dositeja obradovića 12
7:00 - 16:30
7:00 - 13:45
86 25103 Sombor 3 Dušana Čubića 1
7:00 - 14:45
 
87 25104 Sombor 4 Dvanaeste vojvođanske udarne brigade 57
8:00 - 15:00
 
88 25106 Sombor 6 Sportska bb
8:00 - 14:30
8:00 - 13:30
89 25107 Sombor 7 Trg cara Uroša 1
8:00 - 14:15
 
90 25109 Sombor 9 UG Dvadesetprvog oktobra 11
7:30 - 16:00
7:30 - 14:00
91 25264 Sonta Vuka Karadžića 26
8:00 - 14:00
 
92 11450 Sopot Milosava Vlajića 15
8:00 - 16:30
8:00 - 13:30
93 21480 Srbobran Karađorđeva 14
8:00 - 14:00
8:00 - 13:30
94 12253 Srednjevo Maršala Tita 2
8:00 - 13:30
 
95 11253 Sremčica Beogradska 157a
8:00 - 17:00
8:00 - 14:30
96 11255 Sremčica Beogradska bb
8:00 - 14:00
8:00 - 13:00
97 21204 Sremska Kamenica Put doktora Goldmana 4
8:00 - 14:00
 
98 21208 Sremska Kamenica Trg kralja Petra Prvog 1
8:00 - 18:00
8:00 - 13:00
99 22000 Sremska Mitrovica Kralja Petra Prvog 2
8:00 - 17:00
8:00 - 14:00
100 21205 Sremski Karlovci Karađorđeva 1
8:00 - 15:30
8:00 - 13:30
101 23220 Srpska Crnja Kralja Aleksandra 66
8:00 - 13:00
8:00 - 10:40
102 23233 Srpski Itebej Slobode 4
8:00 - 13:50
8:00 - 11:30
103 23334 Srpski Krstur Nikole Tesle 13
uto, čet
7:00 - 12:30
 
104 25244 Srpski Miletić Svetog Save 13
8:00 - 13:30
 
105 23204 Stajićevo Toze Markovića 22a
7:30 - 14:00
 
106 37212 Stalać Doktora Ilije Nagulića 6
7:00 - 13:00
 
107 25284 Stanišić Oslobođenja 87
8:00 - 13:45
8:00 - 11:00
108 25240 Stapar Karađorđev plac 92
7:00 - 14:00
 
109 24340 Stara Moravica Lajoša Košuta 1
7:00 - 14:00
7:00 - 12:00
110 22300 Stara Pazova Kralja Petra I Karađorđevića 4
8:00 - 20:00
8:00 - 14:00
111 26232 Starčevo Pančevački put 4
8:00 - 14:00
 
112 22305 Stari Banovci Grčka 9
7:00 - 13:30
 
113 24224 Stari Žednik Trg slobode 4
7:00 - 14:00
 
114 11324 Staro Selo Bulevar oslobođenja bb
8:00 - 14:00
 
115 35215 Stenjevac Stenjevac bb
8:00 - 11:00
 
116 21212 Stepanovićevo Vojvode Putnika 12
8:00 - 14:00
 
117 11564 Stepojevac Starih boraca 7
8:00 - 14:00
 
118 37242 Stopanja Stopanja bb
7:00 - 13:30
 
119 35246 Stubica Svetog Romana 14
7:00 - 13:00
 
120 11507 Stubline Valjevski put - Centar 507a
8:00 - 14:00
 
121 24112 Subotica Aleja maršala Tita 33
8:00 - 15:30
 
122 24113 Subotica Segedinski put 45
7:30 - 14:30
 
123 24117 Subotica Izvorska 3
7:30 - 14:00
 
124 24114 Subotica Senćanski put 1
8:00 - 14:00
 
125 24115 Subotica Trg slobode 1
7:30 - 14:00
 
126 24101 Subotica 1 Prvomajska 2
7:30 - 16:30
7:30 - 14:00
127 24110 Subotica 10 Pedesetprve divizije 44
8:00 - 16:00
8:00 - 12:00
128 24111 Subotica 11 Prvomajska 101
8:00 - 16:30
8:00 - 11:30
129 24000 Subotica 2 Park Rajhl Ferenca 17
8:00 - 16:30
8:00 - 14:00
130 24103 Subotica 3 Karađorđev put 40
8:00 - 16:00
 
131 24105 Subotica 5 Segedinski put 61
8:00 - 16:30
8:00 - 12:00
132 24106 Subotica 6 Aksentija Marodića 21
8:00 - 16:00
8:00 - 11:30
133 24107 Subotica 7 Franje Kluza 1
8:00 - 15:30
8:00 - 12:00
134 24108 Subotica 8 Venac bratstva i jedinstva 21
7:00 - 12:00
 
135 24109 Subotica 9 Edvina Zdovca 59
8:00 - 15:30
8:00 - 12:00
136 35209 Subotica UP Resavska 28
8:00 - 11:00
 
137 11271 Surčin Vojvođanska 73
8:00 - 16:40
8:00 - 14:00
138 17530 Surdulica Petog septembra 3
8:00 - 14:00
8:00 - 12:00
139 21313 Susek Nikole Tesle 75
uto, čet, pet
8:00 - 11:00
 
140 23244 Sutjeska Borisa Kidriča 37
7:30 - 14:00
 
141 12322 Suvi Do Trg dr Mladena Josifovića bb
7:00 - 8:30
 
142 25211 Svetozar Miletić Dositeja Obradovića 5
7:00 - 13:45
 
143 35210 Svilajnac Svetog Save 56
8:00 - 17:00
8:00 - 13:00
144 15221 Svileuva Svileuva bb
8:00 - 11:00
 
145 25265 Svilojevo Železnička 4
7:00 - 8:00
 
146 16212 Svođe Svođe 1
7:00 - 8:45
 
147 35259 Svojnovo Vidovdanska 1
8:00 - 11:00
 
148 18360 Svrljig Dušana Trifunca 6
8:00 - 18:30
7:00 - 13:00
149 15000 Šabac Karađorđeva 10
8:00 - 17:00
8:00 - 14:00
150 15103 Šabac 3 Žike Popovića 19
8:00 - 13:00
 
151 15104 Šabac 4 Nikole Pašića 10
8:00 - 14:00
 
152 15105 Šabac 5 Jovana Cvijića 1
8:00 - 14:30
8:00 - 13:30
153 21244 Šajkaš Nikole Tesle 9
8:00 - 14:00
8:00 - 13:00
154 12309 Šetonje Srpskih vladara 1. 104
8:00 - 14:00
 
155 22240 Šid Karađorđeva 1
8:00 - 16:00
8:00 - 13:00
156 38252 Šilovo Šilovo bb
7:00 - 10:30
 
157 22310 Šimanovci Prhovačka 2
8:00 - 12:30
7:00 - 11:00
158 36311 Štavalj Pazarski drum 111
8:00 - 11:00
 
159 15354 Štitar Mije Jovanovića 3
8:00 - 13:30
 
160 19303 Štubik Beogradska
pon., sre, pet
8:00 - 10:45
 
161 24418 Šupljak Kostolanji Arpad 108
7:00 - 8:00
 
162 32304 Takovo Takovo bb
7:30 - 12:30
 
163 24214 Tavankut Jovana Mikića 2
8:00 - 13:30
 
164 19325 Tekija Avrama Petronijevića
pon., sre, pet
7:00 - 9:30
 
165 21235 Temerin Novosadska 326
8:00 - 16:00
8:00 - 14:00
166 18212 Tešica Cara Dušana 3
8:00 - 11:00
 
167 21240 Titel Zmaj Jovina 2
8:00 - 14:00
8:00 - 12:30
168 24344 Tomislavci Kozaračka 34
7:00 - 9:00
 
169 34310 Topola Bulevar vožda Karađorđa 27
8:00 - 16:15
7:00 - 13:15
170 12226 Topolovnik Maršala Tita 49
8:00 - 14:00
 
171 23232 Torak Slobode 18
7:30 - 13:30
7:30 - 11:30
172 23214 Torda Žarka Zrenjanina 2
7:30 - 13:30
 
173 24352 Tornjoš Svetog Stevana 5
7:00 - 14:00
 
174 24427 Totovo Selo Košutova 1
8:00 - 9:00
 
175 21424 Tovariševo Maršala Tita 63
8:00 - 13:30
 
176 32205 Trbušani Trbušani bb
8:00 - 14:30
 
177 24426 Trešnjevac Maršala Tita 67
7:00 - 8:30
 
178 35248 Trešnjevica (Privremeno zatvorena) Trešnjevica bb
8:00 - 11:00
 
179 17525 Trgovište Osma srpska udarna brigada 4
7:00 - 11:00
 
180 18213 Trnjane Stojana Živkovića Stoleta 75
7:00 - 11:00
 
181 19306 Trnjane Trg slobode
pon, sre, pet
8:00 - 10:15
 
182 37240 Trstenik Cara Dušana 6
7:00 - 16:30
8:00 - 13:00
183 37241 Trstenik 3 Čajkina 26
8:00 - 13:00
 
184 21215 Turija Svetog Save 17
8:00 - 14:00
 
185 36320 Tutin Revolucije 8
9:00 - 14:15
9:00 - 13:00
Za optimalni pregled sadržaja sajta preporučujemo: Internet Explorer v8, Mozilla Firefox i Google Chrome