EMS - prijem

Red. br. Pošt.
broj
Pošta Adresa Radno vreme Mapa
radni dan subota
1 24430 Ada Maršala Tita 6 7:00 - 15:00 7:00 - 11:00 MAPA
2 37230 Aleksandrovac Dvadesetdeveti novembar 73 8:00 - 12:30 8:00 - 12:30 MAPA
3 12370 Aleksandrovac Kralja Aleksandra Obrenovića 61 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
4 23217 Aleksandrovo Mihajla Pupina 49 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
5 18220 Aleksinac Knjaza Miloša 125 7:00 - 17:30 7:00 - 14:00 MAPA
6 26310 Alibunar Trg slobode 1 7:00 - 13:00 7:00 - 11:00 MAPA
7 25260 Apatin Srpskih vladara 5 7:00 - 15:30 7:00 - 10:00 MAPA
8 23207 Aradac Trg palih boraca 1 7:30 - 13:30 7:30 - 11:30 MAPA
9 34300 Aranđelovac Ilije Garašanina 28 8:00 - 15:30 8:00 - 12:00 MAPA
10 34303 Aranđelovac 3 Knjaza Miloša 76 7:00 - 14:30 9:00 - 12:00 MAPA
11 31230 Arilje Svetog Ahilija 35 8:00 - 14:00   MAPA
12 18330 Babušnica Živojina Nikolića - Brke 12 8:00 - 13:00   MAPA
13 21420 Bač Trg dr Zorana Đinđića 8 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
14 22225 Bačinci Sremska 1 7:00 - 11:30   MAPA
15 21400 Bačka Palanka Kralja Petra I 20 8:00 - 18:00 8:00 - 13:00 MAPA
16 24302 Bačka Topola Glavna 110 8:00 - 14:00   MAPA
17 24300 Bačka Topola Maršala Tita 42 7:00 - 15:30 7:00 - 11:30 MAPA
18 21470 Bački Petrovac Kolarova 4 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
19 24415 Bački Vinogradi Beogradska 25 7:00 - 14:00   MAPA
20 15358 Badovinci Pop Tešina 3 8:00 - 12:30 8:00 - 12:30 MAPA
21 31250 Bajina Bašta Vuka Karadžića 7 8:00 - 14:00   MAPA
22 24210 Bajmok Ive Lole Ribara 1 7:00 - 14:30 7:00 - 12:00 MAPA
23 24331 Bajša Zakina 4 7:00 - 8:00   MAPA
24 36344 Baljevac Boška Buhe 5 7:30 - 14:00   MAPA
25 23315 Banatska Topola Vuka Karadžića 24 7:00 - 11:00   MAPA
26 26320 Banatski Karlovac Nemanjina 63 7:00 - 14:00   MAPA
27 23332 Banatsko Aranđelovo Partizanska 93 7:00 - 13:00   MAPA
28 23216 Banatsko Karađorđevo Solunskih dobrovoljaca 20 7:30 - 13:30 7:30 - 11:30 MAPA
29 26314 Banatsko Novo Selo Ive Lole Ribara 34 8:00 - 14:00   MAPA
30 23312 Banatsko Veliko Selo Omladinska 2 7:00 - 13:00   MAPA
31 22303 Banovci - Dunav Banovci Dunav MZ/1 8:00 - 15:30 8:00 - 11:30 MAPA
32 15325 Banja Koviljača Park 4 8:00 - 14:00   MAPA
33 11460 Barajevo Svetosavska 4 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
34 23316 Bašaid Vojvođanska 67 7:00 - 14:00   MAPA
35 34227 Batočina Karađorđev trg 4 8:00 - 16:00 7:00 - 14:00 MAPA
36 26222 Bavanište Trg Zorana Đurđeva 6 8:00 - 14:00   MAPA
37 21220 Bečej Danila Kiša 2 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
38 11308 Begaljica Borisa Kidriča 211 8:00 - 15:00   MAPA
39 26340 Bela Crkva Beli trg 11 7:00 - 16:00 7:00 - 12:30 MAPA
40 18310 Bela Palanka Krste Jocića 2 8:00 - 15:00 7:00 - 12:00 MAPA
41 21300 Beočin Trg cara Lazara 8 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
42 11101 Beograd 1 (radi i nedeljom) Takovska 2 0:00 - 24:00 0:00 - 24:00 MAPA
43 11106 Beograd 10 Cara Dušana 14 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
44 11129 Beograd 102 Dr Koste Todorovića 26 7:00 - 14:00   MAPA
45 11147 Beograd 104 Palisadska 1g 8:00 - 18:30 8:00 - 13:30 MAPA
46 11150 Beograd 105 Bulevar umetnosti 16a 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
47 11163 Beograd 107 Bačvanska 21 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
48 11091 Beograd 109 17. oktobra 29/1 9:00 - 15:00 9:00 - 13:00 MAPA
49 11107 Beograd 11 Kruševačka 48 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
50 11122 Beograd 110 Slobodana Jovanovića 2 8:00 - 19:00 8:00 - 12:00 MAPA
51 11159 Beograd 111 (prijem do 2 kg) Radnička 63 8:00 - 19:00 8:00 - 14:30 MAPA
52 11166 Beograd 112 Kralja Milana 14 7:30 - 15:00   MAPA
53 11167 Beograd 113 Njegoševa 7 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
54 11168 Beograd 114 Kneza Miloša 24 7:30 - 14:30   MAPA
55 11169 Beograd 115 Kneza Miloša 81 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
56 11140 Beograd 117 (prijem do 2 kg) Kneza Višeslava 63 10:00 - 16:00 10:00 - 14:00 MAPA
57 11158 Beograd 118 Dubrovačka 35 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
58 11197 Beograd 119 Jurija Gagarina 153a, TC 8:00 - 19:00 08:00 - 15:00 MAPA
59 11108 Beograd 12 Bulevar despota Stefana 68a 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
60 11350 Beograd 120 Katićeva 14 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
61 11198 Beograd 123 Bulevar umetnosti 4 8:00 - 19:00 8:00 - 19:00 MAPA
62 11142 Beograd 13 Koste Glavinića 7a 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
63 11074 Beograd 132 Bulevar Crvene armije 11g 08:00 - 19:00 08:00 - 15:00 MAPA
64 11032 Beograd 133 (prijem do 2 kg) Ace Joksimovića 2b 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
65 11283 Beograd 135 Borhesova 25 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
66 11109 Beograd 14 Bulevar kralja Aleksandra 121 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
67 11052 Beograd 141 Bulevar kralja Aleksandra 516ž 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
68 11084 Beograd 146 Ugrinovačka 210 b 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
69 11041 Beograd 147 (prijem do 2 kg) Generala Štefanika 25, objekat 3g, lamela 1, lokal 2 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
70 11110 Beograd 15 Maksima Gorkog 2 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
71 11062 Beograd 150 (radi i nedeljom) Višnjička 84 9:00 - 19:00 9:00 - 19:00 MAPA
72 11054 Beograd 151 Vojislava Ilića 69 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
73 11042 Beograd 152 Bulevar JNA 26 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
74 11055 Beograd 153 Živka Davidovića 86 8:00 - 19:00 8:00 - 19:00 MAPA
75 11056 Beograd 154 Dimitrija Tucovića 148 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
76 11012 Beograd 155 (radi nedeljom) Kneza Mihajla 54 8:00 - 19:00 8:00 - 19:00 MAPA
77 11111 Beograd 17 Bulevar kralja Aleksandra 84 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
78 11112 Beograd 19 Lomina 7 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
79 11113 Beograd 20 Savska 17a 8:00 - 15:00   MAPA
80 11114 Beograd 21 Učiteljska 60 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
81 11050 Beograd 22 Ustanička 182 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
82 11115 Beograd 23 Bulevar oslobođenja 51 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
83 11143 Beograd 24 (privremeno zatvorena) Meštrovićeva 32 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
84 11210 Beograd 26 Krnjača - Zrenjaninski put bb 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
85 11070 Beograd 27 Pohorska 2 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
86 11116 Beograd 28 Ruzveltova 21 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
87 11117 Beograd 29 Gospodar Jevremova 17 8:00 - 15:00   MAPA
88 11102 Beograd 3 Zmaj Jovina 17 8:00 - 19:00 8:00 - 19:00 MAPA
89 11118 Beograd 32 Maksima Gorkog 89 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
90 11040 Beograd 33 Neznanog junaka 2a 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
91 11119 Beograd 34 Mileševska 66 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
92 11120 Beograd 35 Kraljice Marije 3 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
93 11121 Beograd 36 Gundulićev venac 12 8:00 - 15:00   MAPA
94 11060 Beograd 38 Patrisa Lumumbe 50 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
95 11144 Beograd 39 Vojvode Stepe 298 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
96 11103 Beograd 4 Nušićeva 16 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
97 11131 Beograd 40 Požeška 146 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
98 11145 Beograd 41 Maršala Tita 126 8:00 - 15:00   MAPA
99 11173 Beograd 42 Bulevar Zorana Đinđića 44 8:00 - 19:00 7:30 - 13:30 MAPA
100 11123 Beograd 44 Železnička 4 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
101 11124 Beograd 45 Nemanjina 22 8:30 - 15:00   MAPA
102 11146 Beograd 46 Bulevar vojvode Mišića 14 8:00 - 14:00   MAPA
103 11010 Beograd 48 Kumodraška 153 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
104 11104 Beograd 5 Beogradska 8 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
105 11125 Beograd 51 Bulevar despota Stefana 10 9:00 - 16:00   MAPA
106 11176 Beograd 52 Narodnih heroja 42 8:00 - 19:00 7:30 - 13:30 MAPA
107 11177 Beograd 53 Jurija Gagarina 81 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
108 11126 Beograd 56 Nikole Grulovića 14 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
109 11127 Beograd 57 Bulevar kralja Aleksandra 221 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
110 11170 Beograd 58 Milentija Popovića 9 (Sava Centar) 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
111 11180 Beograd 59 Aerodrom "Nikola Tesla" 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
112 11000 Beograd 6 (radi i nedeljom) Savska 2 8:00 - 19:00 8:00 - 19:00 MAPA
113 11148 Beograd 60 Paunova 24 8:00 - 18:30 8:00 - 14:00 MAPA
114 11193 Beograd 61 Borska 15a 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
115 11187 Beograd 62 Milutina Milamkovića 34 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
116 11152 Beograd 63 Kumodraška 378 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
117 11149 Beograd 64 Zaplanjska 86 8:00 - 15:00   MAPA
118 11151 Beograd 65 Borivoja Stevanovića 4 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
119 11188 Beograd 67 Dr Ivana Ribara 91 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
120 11135 Beograd 68 Ratka Mitrovića 141 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
121 11136 Beograd 69 Kosmajska 58 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
122 11154 Beograd 70 (prijem do 2 kg) Crnotravska 17 VMA 7:30 - 18:30   MAPA
123 11137 Beograd 73 Patrijarha Joanikija 28 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
124 11160 Beograd 74 Mirijevski venac 22 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
125 11090 Beograd 75 Pilota Mihaila Petrovića 8 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
126 11128 Beograd 78 Koste Nađa 34a 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
127 11231 Beograd 79 Slavka Miljkovića 98a 8:00 - 18:30 8:00 - 13:30 MAPA
128 11030 Beograd 8 Šumadijski trg 2a 7:30 - 19:00 7:30 - 15:30 MAPA
129 11080 Beograd 80 Glavna 8 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
130 11182 Beograd 81 Prvomajska 8 8:00 - 19:00 8:00 - 14:30 MAPA
131 11185 Beograd 84 Dušana Mađarčića 1 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
132 11186 Beograd 85 Momčila Radivojevića 34 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
133 11273 Beograd 87 Batajnica - Bihaćka 1 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
134 11141 Beograd 9 Vojvode Stepe 114 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
135 11221 Beograd 90 Vojvode Stepe 524 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
136 11250 Beograd 92 Železnik - Darinke Radović 39 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
137 11077 Beograd 99 Partizanske avijacije 25 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
138 22324 Beška Kralja Petra I 5 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
139 18420 Blace Kralja Petra I Karađorđevića 28 8:00 - 14:00 8:00 - 11:00 MAPA
140 15350 Bogatić Mike Mitrovića 2 8:00 - 13:00 8:00 - 13:00 MAPA
141 11307 Boleč Smederevski put 78 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
142 19370 Boljevac Kneza Miloša 2 8:00 - 13:00 8:00 - 10:30 MAPA
143 19210 Bor Đorđa Vajferta 1 7:00 - 15:00 8:00 - 13:30 MAPA
144 19211 Bor 3 Moše Pijade 49 7:00 - 13:30 8:00 - 11:30 MAPA
145 19212 Bor 4 Save Kovačevića 19 9:00 - 13:30 8:00 - 11:00 MAPA
146 19218 Bor 5 Kralja Petra prvog 16 7:00 - 13:30 8:00 - 11:30 MAPA
147 11211 Borča Valjevskog odreda 15 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
148 11216 Borča Bratstva i jedinstva 2g 08:00 - 19:00 08:00 - 19:00 MAPA
149 11214 Borča Ranka Miljića 81 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
150 17540 Bosilegrad Georgi Dimitrov 65 8:00 - 12:30   MAPA
151 31305 Brodarevo Bratstva jedinstva 45 8:00 - 11:00   MAPA
152 37220 Brus Lole Ribara bb 8:00 - 12:30 8:00 - 12:00 MAPA
153 17520 Bujanovac Karađorđa Petrovića 244 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
154 11284 Busije Stefana Kneževića 2 8:00 - 13:00 9:00 - 13:00 MAPA
155 26213 Crepaja Trg oslobođenja 19 7:00 - 14:00   MAPA
156 23328 Crna Bara JNA 48 7:00 - 11:00   MAPA
157 32105 Čačak Čačanski partizanski odred 5 8:00 - 15:00   MAPA
158 32104 Čačak Radnih brigada 21 8:00 - 15:00 8:00 - 9:00 MAPA
159 32101 Čačak Gradsko šetalište 28 7:00 - 17:00 8:00 - 15:00 MAPA
160 32103 Čačak Heroja Đurakića 1 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
161 32106 Čačak Vojvode Stepe 228 9:00 - 15:30   MAPA
162 32102 Čačak Železnička kolonija bb 8:30 - 16:00 8:30 - 15:00 MAPA
163 31310 Čajetina Kralja Aleksandra Karađorđevića 19 8:00 - 14:15 8:00 - 10:45 MAPA
164 24220 Čantavir Trg Petefi brigade 4 7:00 - 13:30 7:00 - 11:00 MAPA
165 21413 Čelarevo Slovačka 39 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
166 23266 Čenta Čarnojevićeva 12 8:00 - 13:30 8:00 - 10:30 MAPA
167 23320 Čoka Potiska 45 7:00 - 13:00 7:00 - 10:00 MAPA
168 37210 Ćićevac Karađorđeva 126 8:00 - 13:30 8:00 - 12:00 MAPA
169 35230 Ćuprija Kneza Miloša 2 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
170 26214 Debeljača Maršala Tita 7 7:00 - 14:00   MAPA
171 35213 Despotovac Despota Stefana Lazarevića 12 7:30 - 13:00 7:30 - 11:00 MAPA
172 18320 Dimitrovgrad Balkanska 4 granični prelaz (Ž.S.) 7:00 - 14:00 8:00 - 10:30 MAPA
173 11272 Dobanovci Ugrinovačka 12 8:00 - 18:30 8:00 - 14:00 MAPA
174 18410 Doljevac Nikole Tesle 30 8:00 - 15:00 7:00 - 12:00 MAPA
175 35255 Donja Mutnica Donja Mutnica bb 7:00 - 14:00   MAPA
176 19220 Donji Milanovac Kralja Petra prvog bb 8:00 - 13:00   MAPA
177 23203 Ečka Ljubljanska bb 7:30 - 13:30 7:30 - 11:00 MAPA
178 23208 Elemir Žarka Zrenjanina 10 7:30 - 13:30 7:30 - 11:30 MAPA
179 24323 Feketić Maršala Tita 31 7:00 - 13:30 7:00 - 11:30 MAPA
180 21410 Futog Cara Lazara 19 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
181 18240 Gadžin Han Miloša Obilića bb 7:30 - 15:00 7:00 - 11:00 MAPA
182 35222 Glogovac Put za Jagodinu 4 7:00 - 14:00   MAPA
183 12223 Golubac Golubački trg 9 8:00 - 13:00 8:00 - 11:30 MAPA
184 22308 Golubinci Putinačka 18 8:00 - 12:30 8:00 - 11:00 MAPA
185 32300 Gornji Milanovac Heroja Draževića 1 8:00 - 16:30 8:00 - 14:00 MAPA
186 24411 GP Horgoš Granični prelaz Horgoš bb 0:00 - 13:30 0:00 - 12:30 MAPA
187 38205 Gračanica Kralja Milutina bb 7:00 - 8:00   MAPA
188 11306 Grocka Bulevar oslobođenja 24 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
189 34230 Gruža Gruža bb 8:00 - 14:00   MAPA
190 34230 Gruža Gruža bb 8:00 - 14:00   MAPA
191 32230 Guča Bogdana Kapelana 3 8:00 - 15:00   MAPA
192 24312 Gunaroš Maršala Tita 81 7:00 - 8:30   MAPA
193 24414 Hajdukovo Borisa Kidriča 20 7:00 - 14:00   MAPA
194 24410 Horgoš Ulica Bartok Bele 2a 7:00 - 13:30 7:00 - 12:00 MAPA
195 23323 Iđoš Svetosavska 20 7:00 - 14:00   MAPA
196 22320 Inđija Vojvode Stepe 14 8:00 - 17:30 8:00 - 12:30 MAPA
197 22406 Irig Vojvode Putnika 3 8:00 - 13:30 7:00 - 11:00 MAPA
198 32250 Ivanjica Venijamina Marinkovića 10 8:00 - 15:45   MAPA
199 35102 Jagodina Kralja Petra prvog 1a 8:00 - 15:00   MAPA
200 35000 Jagodina Narodnog fronta 2 7:00 - 17:00 7:00 - 14:00 MAPA
201 35103 Jagodina 3 Kneginje Milice 135 7:00 - 12:30 7:00 - 13:00 MAPA
202 35104 Jagodina 4 Kragujevačkog oktobra bb 7:00 - 17:30 7:00 - 13:00 MAPA
203 23230 Jaša Tomić Maršala Tita 74 7:30 - 13:30 7:30 - 10:45 MAPA
204 26212 Kačarevo Narodnog fronta 23 8:00 - 14:00   MAPA
205 21241 Kać Kralja Petra I 2 8:00 - 18:30 8:00 - 13:00 MAPA
206 11053 Kaluđerica Svetislava Ristića 2 08:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
207 11130 Kaluđerica Kralja Petra prvog 7a 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
208 24420 Kanjiža Trg pijačni 1 7:00 - 15:30 7:00 - 12:00 MAPA
209 23307 Kikinda Trg srpskih dobrovoljaca 12 7:00 - 14:00   MAPA
210 23306 Kikinda Miloševački drum 34 7:00 - 13:40   MAPA
211 23302 Kikinda Žarka Zrenjanina 47 7:00 - 14:00   MAPA
212 23300 Kikinda Generala Drapšina 26 7:00 - 15:10 7:00 - 11:30 MAPA
213 23301 Kikinda Svetosavska 25 7:00 - 13:40   MAPA
214 19320 Kladovo Dvadesetdrugog septembra 1 7:00 - 13:00 7:00 - 12:00 MAPA
215 23211 Klek Save Kovačevića 30 7:30 - 13:00 7:30 - 11:00 MAPA
216 34240 Knić Knić bb 8:00 - 15:30 8:00 - 13:00 MAPA
217 19350 Knjaževac Kej Dimitrija Tucovića 1 7:00 - 17:00 7:00 - 13:00 MAPA
218 15220 Koceljeva Omladinska 1 8:30 - 12:30 8:00 - 12:30 MAPA
219 36354 Kopaonik Kopaonik - konak Sunčani vrhovi bb 10:00 - 13:00   MAPA
220 31260 Kosjerić Karađorđeva 62 8:00 - 13:15   MAPA
221 38220 Kosovska Mitrovica Kralja Petra I 108 7:00 - 19:00   MAPA
222 12208 Kostolac Trg bratstva i jedinstva 2 8:00 - 15:30 8:00 - 13:00 MAPA
223 26210 Kovačica JNA 64 8:00 - 14:00 8:00 - 11:00 MAPA
224 26220 Kovin Poštanska 1 7:00 - 17:30 7:00 - 12:30 MAPA
225 34117 Kragujevac Save Kovačevića 48a 8:00 - 17:30 8:00 - 20:00 MAPA
226 34110 Kragujevac Atinska 3 8:00 - 16:45 7:00 - 14:45 MAPA
227 34103 Kragujevac Šumadijska 1a 7:00 - 17:30 7:00 - 15:00 MAPA
228 34000 Kragujevac Kralja Petra I 30 7:00 - 18:00 7:00 - 18:00 MAPA
229 34216 Kragujevac Gornjomilanovačka 41 8:00 - 14:30   MAPA
230 34111 Kragujevac 11 Kralja Milana četvrtog 17 8:00 - 16:30 7:00 - 14:00 MAPA
231 34112 Kragujevac 12 Daničićeva 120 7:00 - 16:30 7:00 - 14:00 MAPA
232 34113 Kragujevac 13 Kralja Milutina 2a 8:00 - 16:15 8:00 - 14:00 MAPA
233 34106 Kragujevac 6 Partizanskih kurira 86 8:00 - 14:00   MAPA
234 34107 Kragujevac 7 Karađorđeva 6 7:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
235 34109 Kragujevac 9 Bulevar kraljice Marije 56 10:00 - 16:30 10:00 - 20:00 MAPA
236 23231 Krajišnik Slavka Rodića 64 7:30 - 13:30 7:30 - 11:00 MAPA
237 36102 Kraljevo Hajduk Veljkova 72 8:00 - 17:30 8:00 - 14:00 MAPA
238 36101 Kraljevo Cara Lazara 37 7:00 - 17:30 7:00 - 15:00 MAPA
239 36103 Kraljevo 3 Izletnička 4 7:00 - 17:15 7:00 - 14:00 MAPA
240 22325 Krčedin Cara Dušana 1 7:00 - 14:00   MAPA
241 12316 Krepoljin Trg jasenovačkih rudara 7 8:00 - 14:00 8:00 - 11:00 MAPA
242 11319 Krnjevo Nikole Pašića 17 8:00 - 15:00   MAPA
243 37000 Kruševac Nemanjina 2 8:00 - 18:00 8:00 - 16:00 MAPA
244 12240 Kučevo Svetog Save 121 8:00 - 13:00 8:00 - 10:30 MAPA
245 22224 Kukujevci Vojvode Sinđelića 2 7:00 - 11:30   MAPA
246 25230 Kula Lenjinova 1 7:00 - 15:30 7:00 - 7:30 MAPA
247 23271 Kumane Trg slobode 2 7:30 - 13:30 7:00 - 11:00 MAPA
248 18430 Kuršumlija Kosovska 2 7:00 - 13:30 8:00 - 11:00 MAPA
249 35226 Kušiljevo Vojvode Mišića 2 7:00 - 12:00   MAPA
250 22223 Kuzmin Zadružna 1 8:00 - 12:00   MAPA
251 22221 Laćarak Prvog novembra 245 8:00 - 13:00 8:00 - 13:00 MAPA
252 14224 Lajkovac Vojvode Mišića 13 7:00 - 14:00   MAPA
253 34220 Lapovo Varoš Njegoševa 16 8:00 - 15:45 7:00 - 14:00 MAPA
254 11550 Lazarevac Karađorđeva 30 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
255 11555 Lazarevac (prijem do 2 kg) Karađorđeva 5 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
256 23241 Lazarevo Žarka Zrenjanina 17 7:30 - 13:30 7:30 - 10:30 MAPA
257 16230 Lebane Cara Dušana bb 7:00 - 13:30 8:00 - 10:30 MAPA
258 38218 Leposavić Dvadesetčetvrti novembar 999 7:00 - 14:30   MAPA
259 16000 Leskovac Svetozara Markovića 1 8:30 - 16:30 8:30 - 15:00 MAPA
260 11309 Leštane Maršala Tita 60 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
261 24322 Lovćenac Maršala Tita 37 7:00 - 13:30 7:00 - 11:30 MAPA
262 15300 Loznica Jovana Cvijića 23 8:00 - 14:00 8:00 - 14:00 MAPA
263 32240 Lučani Radnička 1 8:00 - 14:30   MAPA
264 14240 Ljig Karađorđeva 12 8:00 - 13:30   MAPA
265 22202 Mačvanska Mitrovica Mačvanski kej 45 7:00 - 12:30 7:00 - 12:30 MAPA
266 19250 Majdanpek Kapetanska 44 7:00 - 13:00 8:00 - 11:00 MAPA
267 24321 Mali Iđoš Glavna ulica 43 7:00 - 13:30 7:00 - 11:30 MAPA
268 12311 Malo Crniće Prva bb 7:00 - 13:00   MAPA
269 11325 Markovac Četvrtog jula 1 8:00 - 14:00   MAPA
270 22222 Martinci Radnička 8 8:00 - 12:00   MAPA
271 24417 Martonoš Trg slobode 5 7:00 - 14:00   MAPA
272 23270 Melenci Srpskih vladara 64 7:30 - 13:30 8:00 - 11:20 MAPA
273 18252 Merošina Cara Lazara 11 8:00 - 15:00 7:00 - 12:00 MAPA
274 14242 Mionica Vojvode Mišića 66 7:00 - 13:30   MAPA
275 11400 Mladenovac Janka Katića 10 8:00 - 18:00 8:00 - 13:00 MAPA
276 23305 Mokrin Trg deveti januar 999 7:00 - 14:00   MAPA
277 24435 Mol Maršala Tita 61 7:00 - 14:00 7:00 - 10:30 MAPA
278 23206 Mužlja Mađarske komune 57 8:00 - 14:00 08:00 - 12:00 MAPA
279 23311 Nakovo Glavna 999 7:00 - 12:45   MAPA
280 19300 Negotin Srbe Jovanovića 1 7:00 - 14:00 7:00 - 13:00 MAPA
281 18101 Niš 1 Vožda Karađorđa 13a 7:00 - 19:00 7:00 - 19:00 MAPA
282 18110 Niš 10 Zaplanjska 19 7:30 - 14:00   MAPA
283 18111 Niš 11 Bulevar Nemanjića 85 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
284 18112 Niš 12 Obrenovićeva bb 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
285 18113 Niš 13 Pariske komune bb 8:00 - 15:30   MAPA
286 18114 Niš 14 Ratka Jovića 10 8:00 - 15:30   MAPA
287 18115 Niš 15 Aleksandra Medvedeva 14 8:00 - 15:00   MAPA
288 18116 Niš 16 Pavla Sofrića 11a 7:30 - 14:00   MAPA
289 18103 Niš 3 Knjaževačka 103 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
290 18104 Niš 4 Bulevar dvanaesti februar 27 7:00 - 18:30 7:00 - 13:00 MAPA
291 18105 Niš 5 Trg četrnaestog oktobra 6 8:00 - 19:00 8:00 - 13:30 MAPA
292 18106 Niš 6 Dimitrija Tucovića 26 8:00 - 19:00 7:00 - 13:00 MAPA
293 18108 Niš 8 Dragiše Cvetkovića 76 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
294 18205 Niška Banja Sinđelićeva 1 7:00 - 18:00 7:00 - 13:00 MAPA
295 23218 Nova Crnja JNA 110 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
296 22330 Nova Pazova Cara Dušana 6 8:00 - 18:00 8:00 - 12:00 MAPA
297 31320 Nova Varoš Trg vojvode Petra Bojovića 1 8:00 - 13:15 8:00 - 9:45 MAPA
298 22304 Novi Banovci Svetosavska 91 7:00 - 13:30   MAPA
299 23272 Novi Bečej Maršala Tita 27 7:30 - 14:00 7:30 - 11:00 MAPA
300 22322 Novi Karlovci Glavna 24 7:00 - 14:00   MAPA
301 23330 Novi Kneževac Kralja Petra prvog Karađorđevića 8 8:00 - 12:45 8:00 - 10:10 MAPA
302 23313 Novi Kozarci Kralja Petra prvog 76 7:00 - 13:00   MAPA
303 36300 Novi Pazar Dvadesetosmog novembra 55 7:00 - 15:30 8:00 - 15:00 MAPA
304 36316 Novi Pazar 5 Kej skopskih žrtava 12 7:00 - 15:00 7:00 - 14:00 MAPA
305 21112 Novi Sad Hajduk Veljkova 11 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
306 21119 Novi Sad Narodnog fronta 47 8:00 - 14:00   MAPA
307 21102 Novi Sad Vojvođanska 5 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
308 21101 Novi Sad Narodnih heroja 2 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
309 21104 Novi Sad Trg Marije Trandafil 4 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
310 21110 Novi Sad Temerinska 42 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
311 21111 Novi Sad Miloša Bajića 7 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
312 21116 Novi Sad Bulevar Mihajla Pupina 19 8:00 - 14:00   MAPA
313 21117 Novi Sad Bulevar oslobođenja 63 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
314 21121 Novi Sad Sutjeska 2 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
315 21109 Novi Sad Futoška 32 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
316 21125 Novi Sad Trg Dositeja Obradovića 6 8:00 - 14:30   MAPA
317 21127 Novi Sad Primorska 5 8:00 - 18:30 8:00 - 13:00 MAPA
318 21113 Novi Sad Braće Mogin 2 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
319 21137 Novi Sad Stojana Novakovića 4 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
320 21114 Novi Sad Bulevar Jovana Dučića 13 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
321 22323 Novi Slankamen Cara Dušana 123 7:00 - 14:00   MAPA
322 24223 Novi Žednik Radoja Vujoševića 53 7:00 - 14:00   MAPA
323 23273 Novo Miloševo Maršala Tita 7 8:00 - 13:30 8:00 - 10:30 MAPA
324 24351 Novo Orahovo Šandora Petefija 1 7:00 - 9:30   MAPA
325 18250 Novo Selo Toplički partizanski odred 80 8:00 - 18:00 8:00 - 12:00 MAPA
326 11500 Obrenovac Miloša Obrenovića 128 8:00 - 19:00 8:00 - 15:00 MAPA
327 25250 Odžaci Somborska 29 7:00 - 15:00 7:00 - 8:30 MAPA
328 26230 Omoljica Kralja Petra prvog 1 8:00 - 14:00   MAPA
329 26204 Opovo Borisa Kidriča 24 7:00 - 13:00 7:00 - 11:00 MAPA
330 24207 Orom Veliki put 207 7:00 - 13:00   MAPA
331 14253 Osečina Braće Nedića 1 8:00 - 12:00   MAPA
332 23326 Ostojićevo Maršala Tita 55 7:00 - 13:20   MAPA
333 24342 Pačir Maršala Tita 2 7:00 - 14:00   MAPA
334 23325 Padej Žarka Zrenjanina 55 7:00 - 14:00   MAPA
335 26215 Padina Nova bb 7:00 - 13:00   MAPA
336 11213 Padinska Skela Padinska Skela Bb 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
337 24413 Palić Horgoški put 80 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
338 26101 Pančevo Svetog Save 11 8:00 - 18:00 8:00 - 13:00 MAPA
339 26106 Pančevo 6 Štrosmajerova 1 7:00 - 18:30 7:00 - 11:00 MAPA
340 35250 Paraćin Njegoševa 9 7:00 - 16:00 7:00 - 13:00 MAPA
341 35253 Paraćin 3 Francuska 4 7:00 - 16:00 7:00 - 13:00 MAPA
342 22410 Pećinci Slobodana Bajića 6 8:00 - 12:30 8:00 - 11:00 MAPA
343 23260 Perlez Svetosavska 14 7:30 - 13:30 8:00 - 10:45 MAPA
344 12300 Petrovac na Mlavi Srpskih vladara 157 8:00 - 15:00 8:00 - 12:00 MAPA
345 21132 Petrovaradin Franje Štefanovića 3 8:00 - 18:30 8:00 - 13:00 MAPA
346 18300 Pirot Srpskih vladara 68 8:00 - 16:00 8:00 - 11:00 MAPA
347 18303 Pirot 3 Nikole Pašića 999 7:00 - 14:30 8:00 - 10:30 MAPA
348 18308 Pirot 4 Hajduk Veljkova 32 7:00 - 14:00 8:00 - 10:30 MAPA
349 26360 Plandište Mihajla Pupina 23 8:00 - 14:00 7:00 - 11:00 MAPA
350 35254 Popovac Popovac bb 7:00 - 14:00   MAPA
351 12000 Požarevac Jovana Šerbanovića 3 7:00 - 18:00 7:00 - 15:00 MAPA
352 12103 Požarevac 3 Čede Vasovića 74 8:00 - 17:00 8:00 - 12:00 MAPA
353 12104 Požarevac 4 Ratarska 21 8:00 - 15:00   MAPA
354 31210 Požega Kralja Petra 2 8:00 - 14:30 8:00 - 8:45 MAPA
355 17523 Preševo Save Kovačevića 1 8:00 - 13:30 8:00 - 12:00 MAPA
356 31330 Priboj Nemanjina 60 8:00 - 12:45 8:00 - 9:00 MAPA
357 31333 Priboj 3 Dvanaestog januara 23 8:00 - 12:30   MAPA
358 31300 Prijepolje Zore Tomašević 1 8:00 - 12:45   MAPA
359 31303 Prijepolje 3 Trg Dimitrija Tucovića 3 8:00 - 12:30   MAPA
360 18400 Prokuplje Jug - Bogdanova 6 7:00 - 17:00 7:30 - 12:00 MAPA
361 18402 Prokuplje 4 Ratka Pavlovića - Ćićka 251 7:00 - 14:30 7:30 - 11:00 MAPA
362 18255 Pukovac Pukovac bb 7:00 - 14:00 7:00 - 12:00 MAPA
363 12254 Rabrovo Žanke Stokić 10 7:30 - 13:30 8:00 - 11:00 MAPA
364 34210 Rača Kragujevačka Karađorđeva 26 8:00 - 15:20 7:00 - 13:30 MAPA
365 36350 Raška Nemanjina 15 7:00 - 15:30 8:00 - 13:30 MAPA
366 37215 Ražanj Mihajla Vujića 2 7:00 - 12:30 8:00 - 11:30 MAPA
367 35260 Rekovac Kralja Petra Prvog 109 7:00 - 13:30   MAPA
368 35237 Resavica Šesti avgust 7 8:00 - 12:30   MAPA
369 35220 Ribare Ribare 1 7:00 - 14:00   MAPA
370 22401 Ruma Ive Lole Ribara 999 7:00 - 12:30 7:00 - 11:30 MAPA
371 22402 Ruma Vašarište bb 7:30 - 14:00   MAPA
372 22400 Ruma JNA 155 8:00 - 18:30 8:00 - 14:00 MAPA
373 22403 Ruma Laze Kostića L4/1 7:00 - 14:00   MAPA
374 21201 Rumenka Vojvođanska 17 8:00 - 14:00 9:00 - 13:00 MAPA
375 23314 Rusko Selo Bratstva i jedinstva 121 7:00 - 13:00   MAPA
376 23324 Sajan Velika 92 7:00 - 11:30   MAPA
377 23240 Sečanj Vožda Karađorđa 73 8:00 - 14:00 8:00 - 10:30 MAPA
378 24400 Senta Poštanska 2 7:00 - 15:30 7:00 - 11:00 MAPA
379 36310 Sjenica Milorada Jovanovića 1 7:30 - 13:00 8:00 - 12:30 MAPA
380 11300 Smederevo Karađorđeva 10 7:00 - 19:00 7:00 - 13:30 MAPA
381 11303 Smederevo 3 Proleterska 14 7:00 - 18:00 8:00 - 14:00 MAPA
382 11305 Smederevo 5 Kralja Petra prvog 14 8:00 - 15:00   MAPA
383 11330 Smederevo 6 Petrijevska 20 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
384 11420 Smederevska Palanka Prvi Srpski ustanak 25 7:00 - 18:00 8:00 - 13:30 MAPA
385 11421 Smederevska Palanka 3 Palanačke čete 50 7:00 - 17:00 8:00 - 12:00 MAPA
386 18230 Sokobanja Dvadesetsedmog marta 21 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00 MAPA
387 25101 Sombor Venac vojvode Stepe Stepanovića 32 8:00 - 15:30 8:00 - 12:30 MAPA
388 11450 Sopot Milosava Vlajića 15 8:00 - 18:00 8:00 - 13:30 MAPA
389 21480 Srbobran Karađorđeva 14 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
390 11253 Sremčica Beogradska 157a 8:00 - 19:00 8:00 - 14:30 MAPA
391 21208 Sremska Kamenica Trg Kralja Petra prvog 2 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
392 21204 Sremska Kamenica Put doktora Goldmana 4 8:00 - 14:00   MAPA
393 22112 Sremska Mitrovica Timočke divizije 1 8:00 - 13:00 8:00 - 12:30 MAPA
394 22111 Sremska Mitrovica Radinački put 66 7:00 - 13:30   MAPA
395 22103 Sremska Mitrovica Bulevar Konstantina Velikog 25 7:00 - 13:30 7:00 - 13:00 MAPA
396 22000 Sremska Mitrovica Kralja Petra I 2 8:00 - 18:00 8:00 - 14:00 MAPA
397 22113 Sremska Mitrovica Matije Huđi 79 7:00 - 13:30 7:00 - 13:00 MAPA
398 21205 Sremski Karlovci Karađorđeva 1 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
399 23220 Srpska Crnja Kralja Aleksandra 66 8:00 - 13:45 8:00 - 12:00 MAPA
400 23233 Srpski Itebej Trg slobode 4 8:00 - 14:00 8:00 - 11:30 MAPA
401 23334 Srpski Krstur Nikole Tesle 13 7:00 - 11:00   MAPA
402 23204 Stajićevo Toze Markovića 22 7:30 - 14:00   MAPA
403 24340 Stara Moravica Lajoša Košuta 1 7:00 - 14:00 7:00 - 12:00 MAPA
404 22300 Stara Pazova Kralja Petra I Karađorđevića 4 8:00 - 18:30 8:00 - 14:00 MAPA
405 26232 Starčevo Pančevački put 4 8:00 - 14:00   MAPA
406 22305 Stari Banovci Grčka 9 7:00 - 13:30   MAPA
407 24224 Stari Žednik Trg slobode 4 7:00 - 14:00   MAPA
408 24115 Subotica Trg slobode 1 7:30 - 14:30   MAPA
409 24112 Subotica Aleja Maršala Tita 33 8:00 - 15:30   MAPA
410 24000 Subotica Park Rajhl Ferenca 17 8:00 - 16:30 8:00 - 14:00 MAPA
411 24101 Subotica Prvomajska 2 7:30 - 16:30 7:30 - 14:00 MAPA
412 24117 Subotica Izvorska 3 7:30 - 14:00   MAPA
413 24113 Subotica Segedinski put 45 8:00 - 15:00   MAPA
414 24114 Subotica Senćanski put 1 8:00 - 14:00   MAPA
415 24110 Subotica 10 51. divizije 44 8:00 - 16:00 8:00 - 12:00 MAPA
416 24111 Subotica 11 Blaška Rajića 5 8:00 - 15:00 8:00 - 11:30 MAPA
417 24103 Subotica 3 Karađorđev put 40 8:00 - 15:30   MAPA
418 24105 Subotica 5 Segedinski put 61 8:00 - 14:30 8:00 - 12:00 MAPA
419 24106 Subotica 6 Aksentija Marodića 21 8:00 - 15:00 8:00 - 11:30 MAPA
420 24107 Subotica 7 Franje Kluza 1 8:00 - 15:00 8:00 - 12:00 MAPA
421 24108 Subotica 8 Venac bratstva jedinstva 21 7:00 - 12:   MAPA
422 24109 Subotica 9 Edvina Zdovca 59 8:00 - 16:00 8:00 - 12:00 MAPA
423 11271 Surčin Vojvođanska 73 8:00 - 19:00 8:00 - 14:00 MAPA
424 17530 Surdulica Petog septembra 3 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
425 23244 Sutjeska Borisa Kidriča 37 7:30 - 14:00   MAPA
426 35210 Svilajnac Svetog Save 76 7:00 - 13:00 7:00 - 11:00 MAPA
427 18360 Svrljig Dušana Trifunca 6 8:00 - 18:00 7:00 - 13:00 MAPA
428 15103 Šabac Žike Popovića 19 8:00 - 13:00   MAPA
429 15000 Šabac Karađorđeva 10 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
430 12309 Šetonje Srpskih vladara jedan 104 8:00 - 14:00   MAPA
431 22240 Šid Karađorđeva 1 8:00 - 16:00 8:00 - 13:30 MAPA
432 22239 Šid Naselje Istok B1/1 7:00 - 15:30 7:00 - 12:00 MAPA
433 22310 Šimanovci Prhovačka 2 8:00 - 12:30 7:00 - 11:00 MAPA
434 24214 Tavankut Jovana Mikića 2 8:00 - 13:00   MAPA
435 21235 Temerin Novosadska 326 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00 MAPA
436 21240 Titel Glavna 17a 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
437 34310 Topola Bulevar vožda Karađorđa 27 7:00 - 16:00 7:00 - 13:00 MAPA
438 23232 Torak Maršala Tita 20 7:30 - 13:30 7:30 - 11:00 MAPA
439 24352 Tornjoš Svetog Stevana 5 7:00 - 14:00   MAPA
440 37240 Trstenik Cara Dušana 6 7:00 - 16:30 8:00 - 13:00 MAPA
441 36320 Tutin Revolucije 10 7:00 - 14:15   MAPA
442 14210 Ub Kralja Petra 39 7:00 - 13:00   MAPA
443 11430 Umčari Trg republike 1 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
444 36342 Ušće Dvadesettrećeg novembra 13 8:00 - 16:30   MAPA
445 31102 Užice Mihaila Pupina 5 8:00 - 16:45 8:00 - 15:00 MAPA
446 31000 Užice Obilićeva 6 7:00 - 16:30 7:00 - 15:00 MAPA
447 31104 Užice 4 Hercegovačka 70 8:00 - 16:30 8:00 - 14:30 MAPA
448 31106 Užice 6 Pora 12 8:00 - 16:00 8:00 - 14:30 MAPA
449 31107 Užice 7 Nemanjina 74 8:00 - 15:30 8:00 - 14:30 MAPA
450 31108 Užice 8 Užičke republike 3 8:00 - 16:30 8:00 - 14:30 MAPA
451 31109 Užice 9 Jug Bogdanova 1 8:00 - 15:30 8:00 - 14:30 MAPA
452 14000 Valjevo Vuka Karadžića 5 9:00 - 17:00 9:00 - 12:00 MAPA
453 14103 Valjevo 3 Milivoja Radosavljevića 14 7:00 - 16:30 7:00 - 11:00 MAPA
454 14104 Valjevo 4 Suvoborska 48 8:00 - 13:00 8:00 - 10:45 MAPA
455 14106 Valjevo 6 Trg vladike Nikolaja 6 8:00 - 13:00 8:00 - 11:00 MAPA
456 14109 Valjevo 9 Kneza Miloša 90 7:00 - 13:00   MAPA
457 37260 Varvarin Mite Milojevića bb 8:00 - 13:00 8:00 - 12:00 MAPA
458 11320 Velika Plana Miloša Velikog 111 7:00 - 18:00 8:00 - 13:30 MAPA
459 35223 Veliki Popović Veliki Popović bb 7:00 - 13:30   MAPA
460 12220 Veliko Gradište Kneza Lazara 15 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
461 21203 Veternik Omladinska 8 8:00 - 19:00 8:00 - 13:00 MAPA
462 11351 Vinča Profesora Vasića 172 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
463 17510 Vladičin Han Svetosavska 39 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
464 15225 Vladimirci Svetog Save 10 8:00 - 13:00 8:00 - 13:00 MAPA
465 16210 Vlasotince Dušanova 1 8:00 - 15:00 8:00 - 10:30 MAPA
466 22313 Vojka Cara Dušana 3 8:00 - 13:00 8:00 - 11:00 MAPA
467 17501 Vranje Kralja Stefana Prvovenčanog 49 7:00 - 16:00 8:00 - 14:30 MAPA
468 17542 Vranjska Banja Kralja Petra I oslobodioca 75 8:00 - 14:30   MAPA
469 21460 Vrbas Gustava Krkleca 17 8:00 - 17:00 8:00 - 14:00 MAPA
470 23329 Vrbica (Uto. Čet.) Doža Đerđa 27 8:30 - 11:30   MAPA
471 11224 Vrčin Save Kovačevića 2 8:00 - 17:00 8:00 - 12:00 MAPA
472 22408 Vrdnik Milice Stojadinović 18 8:00 - 13:00 7:00 - 11:00 MAPA
473 36210 Vrnjačka Banja Nemanjina 8m 7:00 - 16:00 8:00 - 15:00 MAPA
474 26300 Vršac Žarka Zrenjanina 15 8:00 - 16:30 8:00 - 11:00 MAPA
475 26302 Vršac 2 Bulevar oslobođenja 13 7:00 - 13:00   MAPA
476 19103 Zaječar Sokobanjska 1 7:00 - 14:00 7:00 - 12:00 MAPA
477 19104 Zaječar Naselje Kraljevica bb 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
478 19000 Zaječar Dragoslava Srejovića 13 7:00 - 16:00 7:00 - 14:00 MAPA
479 11352 Zaklopača JNA br. 4 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
480 31315 Zlatibor Kraljev trg bb 8:00 - 14:30 7:00 - 10:30 MAPA
481 23112 Zrenjanin Cara Dušana 107 08:00 - 14:00 08:00 - 12:00 MAPA
482 23101 Zrenjanin Pupinova 1 8:00 - 17:30 8:00 - 14:30 MAPA
483 23103 Zrenjanin Pančevačka 46 7:30 - 13:30 8:00 - 10:30 MAPA
484 23105 Zrenjanin Topličina 27 7:30 - 14:15   MAPA
485 23106 Zrenjanin Koče Kolarova 52 7:30 - 17:15 7:30 - 13:30 MAPA
486 23108 Zrenjanin Bulevar Veljka Vlahovića 8 7:30 - 16:30 7:30 - 14:00 MAPA
487 23110 Zrenjanin Trg slobode 10 7:30 - 15:00   MAPA
488 23113 Zrenjanin Žarka Zrenjanina 94 7:30 - 14:00   MAPA
489 23114 Zrenjanin Kej drugog oktobra 1 7:30 - 14:00   MAPA
490 23115 Zrenjanin Baranjska 18 7:30 - 14:30   MAPA
491 23109 Zrenjanin Beogradska bb 8:00 - 14:30 8:00 - 13:35 MAPA
492 23104 Zrenjanin (Privremeno zatvorena) Miletićeva 94 7:30 - 14:30   MAPA
493 23116 Zrenjanin-up Barska bb 7:00 - 16:50 7:00 - 14:30 MAPA
494 38227 Zvečan Svetoga Save bb 7:00 - 19:00   MAPA
495 21230 Žabalj Nikole Tesle 60 8:00 - 14:00 8:00 - 13:00 MAPA
496 12374 Žabari Kneza Miloša 91 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
497 12320 Žagubica Kralja Milana 17 8:00 - 13:00 8:00 - 10:30 MAPA
498 23210 Žitište Cara Dušana 7 8:00 - 14:00 8:00 - 12:00 MAPA
499 18210 Žitkovac Ratka Jovića 22 7:30 - 14:00 7:00 - 12:00 MAPA
500 18412 Žitorađa Toplički heroji 53/B 7:30 - 13:30   MAPA
Za optimalni pregled sadržaja sajta preporučujemo: Internet Explorer v8, Mozilla Firefox i Google Chrome